Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modele
#1
Będę tu co jakiś czas wrzucał zdjęcia moich modeli, głównie budynków oraz jakieś tam drobne edycje skinów istniejących modeli. W modelowanie bawię się już parę dobrych la ale dosyć rzadko więc modele nie są jakieś wybitne, ale ja jestem z nich zadowolony, zachęcam do obejrzenia i oceny modeli oraz jakiś sugestii co poprawić itp.
Trochę starszych :
1. Zedytowane gospodarstwo HedShota:
[Obrazek: 2gtrpn.png]   [Obrazek: 5lzrf2.png]  
2. Stodoła z oborą uwieząwą, dodatkowo część stodoły przerobiona na opasy, model zaczęty ponad rok temu i bardzo rzadko i powoli coś do modeluje, o teksturuje itp. :
[Obrazek: 8gfp5n.png]   
3. Stodoła z garażem i dwoma małymi chlewniami:
[Obrazek: 12e4q2u.png]   [Obrazek: 15jfpuv.png]
4. Moim zdaniem na razie najbardziej udany model, obora wielostanowiskowa na opasy oraz garaż/hala:
   [Obrazek: 2187r5b.png]  
5. Gospodarstwo nastawione na hodowle trzody chlewnej w cyklu zamkniętym (model prawdopodobnie będzie w dużej części zrobiony od nowa, o ile znajdą się chęci  ):
[Obrazek: 251kqwo.png]      
6. Taki skromny mieszalnik, bardzo chętnie przyjąłbym zdjęcia jakiegoś mieszalnik, najlepiej dobre jakości nadające się na teksturę
[Obrazek: 32e2r3o.png]
7. Taki tam zaczątek chlewni w cyklu zamkniętym na głębokiej ściółce:
[Obrazek: 9970iol5.png]

Te wszystkie modele zostały moim zdaniem wykonane przyzwoicie, one wszystkie zostały wykonane już dawno najmłodszy ma ze 3 miesiące i wymaga drobnych lub większych poprawek, wymagają tez lepszych tekstur bo te nie wyglądają najlepiej ostatnio z nudów postanowiłem sobie znowu trochę po modelować ale chciałem tez w większym stopniu przykładać się do tekstur i oto pierwszy model w ktorym przygotowanie tekstur w gimpie zajęło mi kilkakrotnie więcej czasu niż sklejenie tych boksów w ac  :
[Obrazek: 1unod5.png]
Nie jest to jakiś super poziom modeli i tekstur ale robię je z czystej zajawki  czekam na komentarze na ich temat i pozdrawiam.
#2
Bardzo ładne Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości